0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овален Прстен За Проверка На Перидот

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овален Прстен За Проверка На Перидот

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Добијте прекрасен изглед на вашиот ансамбл со овој извртен прстен од скапоцени камења. Прикажување на шаховска табла од 7х5мм-исечете овална зелена перидот од 1 cttw обезбедена со четири краци поставени на елегантен дизајн за дополнително блинг овој прстен од жолто злато од 14 карати е достапен во големина на прст 4.5.Метална Тежина : 1,12 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1мринг Големина : 4,5 Детали За Скапоцен Камен : Тип : Перидотбирхстоун Месец : Августбојка : Гринкат : Шаховска Табла : Овалзиза : 7мм х 5ммвежина : 1 Cttwquanty : 1 Поставување накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Скапоцен Камен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.