0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Мода Секојдневен Лабав Печатен Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот

Женска Мода Секојдневен Лабав Печатен Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот

DEN 318.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Женска Мода Секојдневен Лабав Печатен Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : тип На Полиестерска Шема : стил на печатење : секојдневно, лабава должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483696cm/37.80"44cm/17.32"17.5 cm/6.89"63cm/24.80"M61038100cm/39.37"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L81240104cm/40.94"46cm/18.11"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XL101442108cm/42.52"47cm/18.50"19cm/7.48"69cm/27.17"XXL121644112cm/44.09"48cm/18.90"20cm/7.87"71cm/27.95" Направено Од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. Облеката ја прави посекси и попривлечна за носење. Летната облека е ткаенина што дише, Добро изработена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.