0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девојка Нинџа Желки Делукс Ранец Со Комплет За Ручек, Розова

Девојка Нинџа Желки Делукс Ранец Со Комплет За Ручек, Розова

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Девојка Нинџа Желки Делукс Ранец Со Комплет За Ручек Големина : 16 Инчен H x 12 инчен W x 5 инчен D Отстранлив комплет за ручек Џебови : 3 надворешност, дополнителна торба . Прилагодливи ремени за рамо. Шкафче јамка. Поместена назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.