0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Маица со долги ракави за време и Tru, маица со 2 пакувања, 2-пакет

Маица со долги ракави за време и Tru, маица со 2 пакувања, 2-пакет

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Класични маици, никогаш не можете да имате премногу. Внесете го времето и маицата со долги ракави на TRU, динамично дуо на стил што ви овозможува лесно да се занимавате со основите. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : малку подолга должина; заоблен полите. Mirtsенски маици со долги ракави со две пакувања од време и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.