0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени за ракави на блузи на жени, цврсти канцелариски работи на врвови

Уникатни поволни цени за ракави на блузи на жени, цврсти канцелариски работи на врвови

DEN 463.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Фаќајќи задебелен прилик на пол -точка, оваа блуза има 3/4 ракави и контрастна јака за женска завршница. Копче на задниот дел со копче и затворање на јамка. Полу чиста материјал, треба да се носи врв, кој не е вклучен во оваа облека. Поклопете ја оваа блуза со црни шорцеви и црни потпетици за паметен изглед. Повод : забава, секојдневна, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи во големина S. (Висина : 5'6 ", Градите : 34 инчи, половината : 26 3/4 инчи, колк : 38 инчи, тежина : 131 bs) Графикон за големина на тело (во инчи) големина - -Најдобро гарнир на половината - Ширина на рамото 33 - 25 - -14 3/4s 35 - 27 15 1/4m - 37 - 29 15 3/4 L 40 - 32 16 3/8xl 43 35 - 17 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени на женските блузи 3/4 ракави цврсти канцелариски работи на 100% полиестер. Увезени. 3/4 ракави. Опуштено вклопување. Копчето на клучот со еластично затворање на јамката. Машинско миење ладно, не бели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.