0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Scosche Psm BaseClamp 2.5 База На Ремени За ХИВ НА АТВ И Странични Страни

Scosche Psm BaseClamp 2.5 База На Ремени За ХИВ НА АТВ И Странични Страни

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Основната линија на врвни држачи на скош беа дизајнирани со цел да се постигнат најфлексибилните решенија за монтирање со низок профил што би ги ценел дури и најкритичниот ентузијаст На Пауерспорт. Перформансите и ergономијата беа разгледани во текот на секој чекор од развојот. Сите Основни Светилки имаат најквалитетни материјали како Што се Алуминиум од Воздухопловна класа 6061-Т6, облога ОД УВ смола со високи перформанси и хардвер од нерѓосувачки челик. Преку креативен дизајн и строго тестирање го развивме модуларниот Систем За База" мешање и совпаѓање " Со многу уникатни карактеристики што ви овозможуваат да го креирате решението за монтирање што сакате да одговара на вашето возило. Прво изберете ја вашата" Основа "како што е основата" Огледало", основата" Апарат За Гаснење Пожар", основата" Фати Рачка "или изберете од многу други потоа ја избирате" Стегачот[и] "за да ја прицврстите" Основата " на шипката или шината на вашето возило. Постојат 6 големини На Стегачи достапни за поставување шипки или шини од дијаметар од 1,5" до 2" дијаметар. Со својот модуларен дизајн И Солидна Конструкција База Е најнапредниот систем за монтирање додатоци во индустријата и е поддржан од Доживотната Технолошка Поддршка На Скош и 3-Годишната Гаранција. Одговара на предмети со дијаметар до 2,5 инчи. Ременот Е Направен Од Силна Гума ЕПДМ Отпорна НА Временски Услови. Изработен од 6061-Т6 хардвер за монтирање на Алуминиум и нерѓосувачки челик од Воздухопловна класа од 6061-Т6 за издржливост со црна ув смола за заштита од елементите. Потребна е една стегач За Цевки За Основање што се продава одделно. Поддржан Од Доживотната Технолошка Поддршка На Шоше и 3-Годишна Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.