0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Милер Мед Козаркинглав в Вентилирани Ракави

Милер Мед Козаркинглав в Вентилирани Ракави

DEN 440.80
Достапно е за нарачката

Од стоката

Малите Џиновски ракавици од козја кожа обезбедуваат умешност и заштита при работа со пчели. Ракавиците Се Полни со еластични манжетни за да ги држат пчелите надвор. Меката и податлива козја кожа нуди супериорна подвижност и флексибилност. Изработена од мазна, податлива козја кожа. Еластична на врвот. Вентилиран ракав.Сметајте На Малата Џиновска Фарма и Аг за да ви ги донесат само најдобрите во залихите за миленичиња. Милер Мед Коза Сака ракави со Вентилација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.