0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Клербела фрактал 100-процентен памук или сет со 4 парчиња

Клербела фрактал 100-процентен памук или сет со 4 парчиња

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Clairebella fractal 100-процентен памук 3 или 4-парчиња лист поставувајќи се на овој супер-мек, 100-процентен памучен цврст лист поставен договор за овој супер-мек, 100-процентен памучен сет на памук. Достапни модерни бои, овој сет вклучува еден рамен лист, еден вграден лист, две цврсти перници и две везени перници. (Близнак/близнак XL сетлудира една цврста перница и една везена перница.) Карактеристики : 100-процентно памук. Машинско миење. Увезени.200 броење на конец 15in вграден лист џеб се вклопува до душек 18in. Еластичниот секаде опремениот лист обезбедува вклопување. Двоен сет вклучува : еден (1) рамен лист : . Еден (1) вграден лист : . Еден (1) стандарден случај на перница : . Twin XL сет вклучува : еден (1) рамен лист : . Еден (1) вграден лист : . Еден (1) стандарден случај на перница : . Целосниот сет вклучува : еден (1) рамен лист : . Еден (1) вграден лист : . Две (2) стандардни случаи на перници : . Кралицата сет вклучува : еден (1) рамен лист : . Еден (1) вграден лист : . Две (2) стандардни случаи на перници : . Кинг сет вклучува : еден (1) рамен лист : . Еден (1) вграден лист : . Две (2) случаи на Кинг перници : . Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. За дополнителни информации, видете ги нашите водичи за купување чаршафи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.