0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Универзитетски Игри-Потрага По Мозок - магнетна игра Со Четири табли

Универзитетски Игри-Потрага По Мозок - магнетна игра Со Четири табли

DEN 276.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Универзитетски Игри-Потрага По Мозок - Магнетна Потрага По Четири Мозоци, Магнетна Четворка : таблата за игри се менува секој пат кога играте, нудејќи повеќе од 245.760 комбинации на табли. За возраст од 8 години и повеќе. Прекрасно за семејна игра ноќ или забава во училница. Добијте четири исти бои по ред за да победите, но внимавајте На Скриената Сила. Содржината на оваа забавна игра на табла вклучува : 12 парчиња пион (6 круг, 6 квадратни), табла за игри, 5 двострани магнетни ленти и упатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.