0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Биена Наут Закуски, Цимет Криза, Оз

Биена Наут Закуски, Цимет Криза, Оз

DEN 667.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Голем вкус, голема криза! 78% Помалку Маснотии Од Кикирики Сите природни состојки. Ништо вештачко. Не-Гмо Потврдени 11 вкупно грама Протеини и Влакна (5g Протеини + 6g Влакна) по порција Природно Закуски од Биена наут без глутен, Криза Со Цимет, 5 Мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.