0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хартиена бандана роденден со црвена памучна лента, 720 0,87

Хартиена бандана роденден со црвена памучна лента, 720 0,87

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Jamејм хартија Бандана лента е одлична за секој што бара уникатен последен додаток на кој било подарок за посебна пригода. Оваа црвена лента е лесна за работа и е совршен последен допир на која било корпа за подароци или тематски роденденски подарок. Можете дури и да ги додадете во вашите украси и услуги на вашата забава и да ја користите лентата со помала големина како забавен акцент на вашите покани! Направено од памук, оваа лента има мазна завршница и доаѓа во други кул дизајни и бои за секоја неодлучна личност. Исто така, нема грижи за хаос кога станува збор за оваа тематска хартија за џем што е обезбедена со количка и го прави лесно чистење и складирање. Без разлика дали ги користите за вашите роденденски подароци, украси за забави или корпи за подароци, оваа лента е неопходна да ја имате во вашата занаетчиска колекција! Доверлива боја на лента : Црвена. Големина : 7/8 инчи x 20 јарди. Количина : 1/пакет. Овие панделки со акцент ви овозможуваат да ги облекувате подароците. Овие панделки со шема лесно се чуваат на мали места кога се прават со помош на истата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.