0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Brinley Co. Women'sенски Fau Suede глужд Fau Fau Snake Heel Booties

Brinley Co. Women'sенски Fau Suede глужд Fau Fau Snake Heel Booties

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Покажете модерен стил со шик bootie од Brinley Co. Овие чевли имаат меки кожни кожни кожни нагласувања на кои се истакнува слоевит дизајн со детали за принт на змија на задните потпетици. Надворешните страни на дрвото на дрво го надополнуваат стилот и блок-потпетиците додаваат суптилен лифт на висината на дизајнерската пета : 1 1/2-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.