0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Обилен Лов Планински Пејзаж Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Обилен Лов Планински Пејзаж Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 2015.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 24 х 1,5 х 10 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 24 х 1,5 х 10 Големи : 30 х 1,5 х 13 Х-Големи : 40 х 1,5 х 17 Преголеми : 48 х 1,5 х 20. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Природа, На Отворено, Пустина, Сликарство, Животно, Коњ, Цицач, Јавање, Вода, Планина, Долина, Коњаник. Дизајн Од Дејвид Греам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.