0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата на каролина Bb8858cnl Чудовиште Месец Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина Bb8858cnl Чудовиште Месец Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Богатствата на каролина Bb8858cnl Чудовиште Месец 8 Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од фантастичната категорија на производи На Каролина. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.