0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пилот Автомобилски АМ-Замена На Шофершајбната Мијалник Млазници

Пилот Автомобилски АМ-Замена На Шофершајбната Мијалник Млазници

DEN 2163.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пилот Автомобилската Замена Млазниците за Миење На Шофершајбната се директна замена за повеќето млазници за миење на автомобилската хауба. Подобрениот дизајн обезбедува прилагодлива шема на прскање за оптимално покривање. Црна завршница за работа со сите шеми за боја. Универзално вклопување за повеќето марки и модели. Директна замена универзални млазници за миење на шофершајбната. Има прилагодлива шема на прскање за подобро покривање. Директна замена универзални млазници за миење на шофершајбната. Прилагодлив модел на прскање за подобро покривање. Црна завршница за работа со сите шеми за боја. Универзално вклопување за повеќето марки и модели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.