0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Оки Оригинален Тонер Кертриџ, Секој

Оки Оригинален Тонер Кертриџ, Секој

DEN 639.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кертриџот за тонер обезбедува јасен, јасен текст и е дизајниран за употреба со Дигитални Моно Печатачи Oki B710dn, B710n, B720n, B730dn и B730n. Кертриџот дава приближно 15.000 страници. Оки Оригинален Тонер Кертриџ, 1 Секој (Количина) Б700 Серија Печатење Кертриџ Квалитет со заштеда на трошоците. Ефикасни, сигурни резултати. Лесен за инсталирање и замена. Видови Уреди : Ласерски Печатач. Боја(и) : Црна. Страница-Принос : 15000. Тип На Снабдување : Тонер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.