0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кратка алатка за жени плус со големина

Кратка алатка за жени плус со големина

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Leенски Plus Plus Utility Shortlee Chartенски 7 'алатка кратка со удобна лента за половината е стилско преземање на иконски изглед. Комуналните џебови додаваат функција и стил на ова случајно кратко. Скриената еластична лента за половината обезбедува целодневен удобност и одлично вклопување хитови средината на бутот. Редовно вклопување. Удобна лента за половината со скриена еластична. Летање на копчето. Комунални џебови. Стил# 1cpub97.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.