0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце на планините II' Современа врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце на планините II' Современа врамена платно wallидна уметност печатење

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

"Ова извонредно апстрактно сонце и месечина во планините II врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашата ликовна уметност Гикус платно Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.