0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Детската соба од „Ступел“ работи како капетан игра како пиратски животен стил изгледа врамена wallидна уметност од Дафне Полсели

Детската соба од „Ступел“ работи како капетан игра како пиратски животен стил изгледа врамена wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.