0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Tuphel Rocky Cove Ocean Cliffs пејзаж фотографија сива пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Tuphel Rocky Cove Ocean Cliffs пејзаж фотографија сива пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : природа, море, вода, карпа, морски бранови, дрво, карпа, сценографија, брег, океан, бранови, фотографија. Дизајн од Рик Берк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.