0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Додатоци за држач за бродови на Озарк Брз Ослободување, Додатоци за држач за масовно, најголемиот дел

Додатоци за држач за бродови на Озарк Брз Ослободување, Додатоци за држач за масовно, најголемиот дел

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лесно прикачете го или одвојте го вашиот fender. Овој едноставен уред прави огромна разлика во правењето на докингот полесно и поудобно. Едноставно заклучете го на своето место и закачете го бродот Fender преку страната на вашиот сад за да се закачите. Кога сте подготвени да ги отстраните, само ротирајте ги очите. Направено е од материјал што ќе го надмине абењето и солза и сепак ќе изгледа добро по долгогодишно користење. Преземете го одличното на отворено. Авантурата е местото каде што се прават сеќавања, без разлика дали се работи за кампови во задниот двор со децата, сабота на реката со пријателите или една недела во пустината. Озарк Трага ви помага и на вашето семејство да создадат секојдневни авантури со опрема и додатоци изградени со вас на ум. Од ранци до шатори, тие се солидни, зависни и цени се практични. Бидејќи авантурата не е дестинација; Тоа е начин на живот. Монтира 2 различни начини. Овозможува брз и лесен пристап до вашиот fender. Голем дел од вредноста 4 пакувања, вкупно 8 сопственици на Fender. Конструкција без корозија. Вклучен хардвер за монтирање. Работи со 1/4 "и 3/8" fender линии. Спакувано во 2 пакувања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.