0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Tie-Dye Tie Dye на Georgeорџ Девојки Два Костим за капење, големини со 4-16

Tie-Dye Tie Dye на Georgeорџ Девојки Два Костим за капење, големини со 4-16

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Beе се чувствува жлебна во Tie-Dye Tie Takini на Georgeорџ. Лизгајте го и таа ќе биде подготвена за еден ден на плажа или во дворот. Исклучиво на. Деколте за лажичка. Препечатено печатење на вратоврска. 82% најлон/18% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Tie-Dye со две парчиња танкини за девојчиња од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.