0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо на нација девојки со долг ракав го измиле врвот на Хенли, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со долг ракав го измиле врвот на Хенли, големини 4- & плус

DEN 247.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Не гледајте повеќе за нејзиниот нов омилен врв! Врвот на Хенли на чудо нација со долги ракави е направен во плетено ребро, а потоа се мие за дополнителна удобност. Дизајниран во симпатичен изглед на гроздобер-y, овој врат на екипажот Хенли има раблански ракави и сурово раб. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги раглански ракави со ребрести трим. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плакета на копчињата однапред; суров раб полите; Плеска ткаенина од ребра. Го измие врвот на Хенли со долги ракави за девојчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.