0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студио Wynwood Апстракт модерно платно уметност - Дијамантска шема, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 12, сина и сива украс за домови

Студио Wynwood Апстракт модерно платно уметност - Дијамантска шема, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во

DEN 612.16
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со искра во моето око од платното во студиото Wynwood, прекрасно апстрактно wallидно уметничко дело направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Сина нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.