0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гориво на факел со пламен во боја на бренд, Оз, црвено

Гориво на факел со пламен во боја на бренд, Оз, црвено

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Добијте разнобоен црвен пламен во удобен канистер за подготвеност-2-светло со гориво на факел со пламен во боја на брендот Tiki. Нема повторно полнење или хаос. Само извадете го капачето, ставете го во вашиот факел, светлина и уживајте. Tiki бренд во боја на пламен факел fue, 12 мл, црвена : живописен и светла пламен во боја. Погоден, претходно пополнет готов-2-светло канистер. Канистер со единечна употреба гори до 4 часа. Одговара на повеќето факели на брендот Tiki и факели за маса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.