0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска плус големина атлетична качулка

Женска плус големина атлетична качулка

DEN 448.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Барате совршен финален слој за вашиот ансамбл со ладно време? Проверете ја оваа женска атлетична атлетична атмосфера од Terra & Sky. Одликувајќи се со поштеда на каросерија и долги ракави, овој џемпер е совршено парче за положување за носење над ками и резервоари. Должината на туниката создава силуета за драпење што може да ги ласкави вашите средни и колковите, додека предниот џеб од кенгур може да ги држи вашите предмети додека сте во движење. Направено од супер-мека и лесна француска ткаенина Тери, ќе ве задржи топло и пријатно без да бидете рестриктивни. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Худи на атлетизмот на Terra & Sky : 63% полиестер 34% рајон 3% spandexwomen од плус-големина џемперфрен териски фабрики со кои се миеше качулка од раглан ракав. , Tumble Dry Now, отстранете веднаш, користете ладно железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.