0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ft. Висок панел за прозорец - Специјално издание - сиво - панели

Ft. Висок панел за прозорец - Специјално издание - сиво - панели

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Популарниот екран на прозорецот Shoji Shoji сега е достапен во специјално издание на убави нови бои! Хартијата со ориз засилен со влакна Shoji нуди приватност додека дозволува да се филтрира дифузната светлина, а скандинавската смрека рамка е и трајна и лесна. Ова специјално издание нема да трае вечно, затоа одберете ја омилената боја денес додека трае снабдувањето! Хартијата Шоџи обезбедува и приватност и дифузна светлина. Скандинавската смрека рамка е издржлива, но сепак лесна и преносна. Месинг шарки може да го преклопат секој панел во која било насока.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.