0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Марлен Вотсон 'Сан Хозе Скајлин Сафари Буф' платно уметност

Марлен Вотсон 'Сан Хозе Скајлин Сафари Буф' платно уметност

DEN 607.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Имајќи голем број успешни уметнички претстави во Север и илустрирајќи детска книга што е во објавување веќе неколку години. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Марлен Вотсон 'Сан Хозе Скајлин Сафари Буф' платно уметност. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.