0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Mossy Oak 4-N-долга ловечка парка за мажи, моси даб издигнување, големина 2x-голем

Mossy Oak 4-N-долга ловечка парка за мажи, моси даб издигнување, големина 2x-голем

DEN 631.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ловечки парка со 4-N-1-1-N-1, Mossy Oak, е одличен додаток на вашата опрема за лов на отворено. Направено со дизајн 4 во 1 со изолирана, реверзибилна/отстранлива внатрешна јакна. Обезбедува технологија за водоотпорна ткаенина од дожд, со ветроупорна и дише надворешна јакна за да се заштити од елементите. Меката и тивка школка Трикот овозможува движење без откривање. Се одликува со џеб на градите со патент на надворешната јакна за безбедно складирање на лични предмети. Прилагодливата конструкција на полите обезбедува удобност и леснотија на движење, додека високиот стоечки јака со аспиратор ја подобрува топлината. Овие карактеристики додаваат на функционална, висококвалитетна ловечка парка 4-N-1, која исто така може да се користи при риболов, пешачење, кампување или за општа употреба на отворено. Техничката облека е инвестиција во вашата страст. Ние го правиме нашето прифатливо и траен, за да можете да го користите за наредните години. Тоа значи да поминете повеќе време на отворено, на вашата авантура. Нашите материјали, градежништво и карактеристики на производи обезбедуваат неспоредлив квалитет што ги извршуваат конкурентите по секоја цена-и имаме броеви за да го докажеме. Regualr машки 4 во 1 дизајн со изолирана, реверзибилна/отстранлива внатрешна јакна. Технологија на водоотпорна ткаенина од дожд- фактор. Ветровопорна и надворешна јакна за дишење. Меки и тивки џеб од градите на градите на Трикот на надворешната јакна. Прилагодлива конструкција на полите со висока стока со аспиратор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.