0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Крадците на Лас Вегас - Постер за wallидови на Дарен Волер, 14.725 22.375 Рамка

Крадците на Лас Вегас - Постер за wallидови на Дарен Волер, 14.725 22.375 Рамка

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој трендови меѓународни НФЛ Лас Вегас Индијана онс : Дарен Волер 22 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамните трендови меѓународни постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x.75 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.