0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ryka Women'sенска породилна медицинска сестра Cami Sports Bra

Ryka Women'sенска породилна медицинска сестра Cami Sports Bra

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Останете активни и удобни со овој беспрекорен градски градник Cami Sport. Овој градник за породилишта од Рика има корисни клипови на лентите за да се направи медицинска сестра како лесна како и секогаш, со ткаенина за влага за да ве одржи ладно и суво. Материјал : 66% најлон/30% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пуловер. Чаши : Отстранлив; Беспрекорен. Пречки : Прилагодливи. ткаенина; клуч на клуч во Racerback. Мајчери за медицински сестри за медицински сестри за жени од Рика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.