0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Спортско време од 157 парчиња

Спортско време од 157 парчиња

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој сет на градежни блок е одличен подарок за fansубителите на спортот млади и млади со срце. Официјалниот тим на зборови и основните логоа се отпечатени на теренот. OYO Sports 157-парчиња игра за време на играта 2.0, Аризона Дијамандбакс : 136 Ојо градежни блокови. 9 ликови на тимот на Ојо. 1 омпир. 11 додатоци за бејзбол (9 нараквици, 1 лилјак и 1 топка). Доаѓа со технологија за брз клик. Компатибилен со другите значајни играчки за градежни блокови како Лего, К'Некс, Мега Блокс и многу повеќе. Димензии : 15 "x 12,5". Забележете : Поставите на теренот не вклучуваат вистински играчи на MLB, туку карактеристики со тимови со уникатни имиња и броеви на Jerseyерси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.