0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки Френки Ноќта на вештерките, начин за славење, големина м

Девојки Френки Ноќта на вештерките, начин за славење, големина м

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ноќта на вештерките е одлично време да се биде девојче на Френки. Начин да се слави костумот на девојчето на Ноќта на вештерките Френки е апсолутно симпатична. Фустанот за сатен изглед има богати детали за печатење и трим на Tulle. Овој костум, исто така, вклучува соодветна лента за глава и кул хулахопки за да го завршите вашиот изглед. Проверете го целиот пат за да ги прославите додатоците за Ноќта на вештерките ако сакате да додадете нараквици, накит или перика. Бидете сигурни да го барате целиот наш начин да славиме костуми и да го зачувате вашиот трупец со часови на имагинарна игра. Материјал : 100% полиестер. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 фустан, 1 пар хулахопки и 1 лента за глава. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Карактеристики : се печати; преклопување на тули; Вклучени се хулахопки и лента за глава. Забелешка : Перика, ѓердан и чевли не се вклучени. Костим на Ноќта на вештерките на Франкенштајн за девојчиња од пат да слават.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.