0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стрелки Мал Модел Матрица 5.75 6 - Издржлив Квалитет Бунтовнички Матрици За Цртање Сликарство - Шема Матрица Украсување Предмети И Декор На Ѕидови Ткаенина И Мебел Ум?

Стрелки Мал Модел Матрица 5.75 6 - Издржлив Квалитет Бунтовнички Матрици За Цртање Сликарство - Шема Матрица Украсување Предмети

DEN 127.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

САКАНА БЕСКОНЕЧНА КРЕАТИВНОСТ, КОРИСТЕТЕ СО МНОГУ МЕДИУМИ : Матриците го прават создавањето декор за одмор лесно и достапно, уживајте во безгрижното изработка. Со цел живот на САМОДОВЕРБА искуство создавање матрици и уметност, Ед Рот започна бизнис доведување на највисок квалитет матрици во домовите низ . Оваа матрица има четири стрели во наизменични насоки исечени во миларниот лист со димензии 5,75 инчи на шест инчи. Лесен за употреба и повторна употреба - брзи, совршени букви и дизајни секој пат. Совршен за модерни проекти за декор во стилот на земја и фарма.Украсете гради, кутии за складирање, мебел и многу повеќе со бохо шармот На Стрелките Мала Шема Матрица. Тие се направени од лесен за чистење милар за сликање или сликање со спреј и имаат силна издржливост при сликање или цртање на дрво, хартија, платно, ѕидови, стакло, прозорци, кожа, ткаенина или која било површина што можете да ја замислите! МАТРИЦА ЗА ДЕКОРАЦИЈА СО МНОГУ НАМЕНИ : Нашите занаетчиски матрици се совршени за сите видови занаети И проекти САМ. Вообичаените употреби вклучуваат украси на ѕидови, мебел, дрвени знаци, занаети од хартија и облека но, можностите се неограничени. Идеален е за употреба на помали проекти. Уживајте во сликарските проекти од мали до големи - прославете го вашиот индивидуален стил. КВАЛИТЕТОТ НА МАТРИЦАТА 1 : Матрицата 1 е роден од традиција на рачно изработено приспособено изработка, сликање и создавање. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ДЕКОРАЦИЈА : ДОМАШНИ ЉУБИТЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, Изразете ја вашата креативност, трансформирајте го вашиот дом за неколку минути.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.