0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Чудат Надреални Риби Птичји Животни Плажа Крајбрежје Платно Ѕид Уметност, 24, Дизајн Од Пола Бел Флорес

Ступел Индустрии Чудат Надреални Риби Птичји Животни Плажа Крајбрежје Платно Ѕид Уметност, 24, Дизајн Од Пола Бел Флорес

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 24 х 1,5 х 24 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото дело Се Однесува На : Птица; Животно; Водни Птици; Клун; Риба, меч риба. Дизајн Од Пола Бел Флорес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.