0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Монтаук Твила Шарени Памук Област Килим, Сива, 5'8'

Монтаук Твила Шарени Памук Област Килим, Сива, 5'8'

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колекцијата Сафавиех Монтаук Мтк751к Рачно Ткаен Сив Тепих Колекцијата Монтаук ја доловува суштината на секојдневниот дизајнерски стил во рамни ткаени килими кои ги надополнуваат домовите од крајбрежните до современите. Рачно изработени од памук за јасност на бојата, килимите Монтаук се ткаени за да создадат класични ефекти на вратоврска икат кои ќе бидат одличен додаток на секоја просторија. Килимот има приближна дебелина од 0,25 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Изградба : Рачно Ткаени. Влакна/Завршница : Памучен Куп. Поддршка : Нема Поддршка. Точка Тежина : 3.00. ЗЕМЈА НА ОРГИН : Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.