0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ВЕРУВАЈ ДЕДО МРАЗ КУТИЈА БОЖИЌ КАРТИЧКИ

ВЕРУВАЈ ДЕДО МРАЗ КУТИЈА БОЖИЌ КАРТИЧКИ

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Божиќните Картички Во Кутија ланг постојано се рангираат #1 за дизајн. Тие се состојат од Уметнички дела во Целосна боја, ленена врежана хартиена залиха и доаѓаат со цврста кутија за саке. Овие доаѓаат со 18 картички и 19 пликови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.