0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кобалт Полиран Бенд

Кобалт Полиран Бенд

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајте му на вашиот партнер оваа свадбена лента од кобалт како симбол на вашата бескрајна љубов. Оваа лента широка 7мм има куполен профил за импресивна привлечност и е достапна во големина на прст 7. Овој полукружен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна посветеност.Метална Тежина : 7,31 грама Тип на накит : Моден Стил : Полу-Тркалезна Свадбена Лента : Унисекс Метал : Кобалтметална Боја : Ширина на Бела Лента : 7 мм Големина : 7 Рамна Облик со Острици< 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Кобалт 7мм Бенд Рамен Остри Купола Форма Половина Круг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.