0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
1 2Од 1 2 П Традиционален Тавански Медалјон, Рачно Насликан Пукање На Пукање На Облак

1 2Од 1 2 П Традиционален Тавански Медалјон, Рачно Насликан Пукање На Пукање На Облак

DEN 4735.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Збогатете го и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект за инсталирање на нашите медалјони е тоа може да биде многу ефтино за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе во просторот. Рачно насликаните медалјони додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесен за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени рачно насликани детали. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајн можности.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.