0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Сфин Мачка Футуристички Сајбер Стил Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Сфин Мачка Футуристички Сајбер Стил Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 383.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Мачка, Цицач, Милениче, Очила, Урбана, Египетска Мачка, Неонски, Футуристички. Дизајн од Кибергек Дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.