0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Најдобрите Злато 14k Бело Злато LTW Половина Круг Бенд, Големина 12.5

Најдобрите Злато 14k Бело Злато LTW Половина Круг Бенд, Големина 12.5

DEN 752.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

14к Бело Злато 2мм Лесна Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 12,5 Големина : 12,50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 2 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машини (Минимум) : 12,5 Големина (Максимум) : 12,75 Зголемување На Големината : 0,25 Функција : цврст Материјал : Примарно : Златно Вклопување : Стандардна Големина : Јестоун Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.15 гравирање : да Тип На Производ : накит тип на Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој материјал : Примарна Боја : Тип На Белење : Свадба Бендови Тип На Камен (Друго)_1 : Страна Камен Монтажа(И)Облик На Прстен : Половина Заоблена Тежина : лесни Прилагодени Предмети Не Можат Да Се Вратат Ширина : 2мм Цврсти Полирани Лесни Полукружни Машински 14к Бели Златни Стандардни Свадбени Бендови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.