0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо Нација Девојки Печатени Танкини Дводелни СО UPF 50+, 4 - & Девојки Плус

Чудо Нација Девојки Печатени Танкини Дводелни СО UPF 50+, 4 - & Девојки Плус

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Таа сигурно ќе направи бум со овој супер симпатичен Печатен Танкини Костим За Капење 2-Пакет Од Вондер Нација! СО ЗАШТИТА ОД 50+ UPF и трендовски отпечаток, таа ќе ужива во својот сончев ден во удобност и стил. 2-пакетот вклучува : две танкини. Врв : вратот на екипажот; тесни ремени; целиот печатење. Задници : стил на влечење; еластичен струк; целокупно печатење. Времето на елементи. Овие костими за капење нудат ЗАШТИТА до 50+. 84% Полиестер/16% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Танкини Костим За Капење 2-Пакет За Девојки од Чудо Нација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.