0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дете Роуз Принцеза Костим

Дете Роуз Принцеза Костим

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Секое мало девојче сонува да биде принцеза Нека нејзините соништа станат реалност за денот кога го носи овој прекрасен И забавен Костим За Принцеза роуз! Оваа облека вклучува розов фустан со долги ракави со златно украсено елече и долго треперливо здолниште со оптички влакна. Овој симпатичен костим ќе го стави вашето мало девојче на нејзиното најсреќно место со многу имагинација, таа ќе владее со светот! Роза Принцеза костим девојка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.