0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Незгоден изглед што не можеме да го добиеме доволно, Коралеј од Бринли Ко. Оваа возвишена борбена бута е загарантирана да стане нов фаворит со мека веганска кожа и силуета со тркалезни пети. Класичното затворање на чипка, спарено со панел за истегнување, создава лесен влез, а ногата со удобност од 4 мм TRU ™ Footed додава долготрајна удобност. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 9 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.