0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце со зелен лист II' модерна врамена платна wallидна уметност печатење

DesignArt 'Апстрактна месечина и сонце со зелен лист II' модерна врамена платна wallидна уметност печатење

DEN 639.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

"Ова извонредно апстрактно сонце и месечина со зелен лист II врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашата ликовна уметност giclee Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси вклучено, така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Модерни и современи. Wallид. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.