0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Видра На Отворено Риба Куќа Патување Покрие Кабина

Видра На Отворено Риба Куќа Патување Покрие Кабина

DEN 413.76
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашата тешка ткаенина е исклучително издржлива и водоотпорна и има шок кабел зашиен во полите за да запечати снег, кашест снег, вода и кал. Дизајниран да одговара на санки со основна опрема. Одговара на Сите Видра Кабина Засолниште (XT650 ИЛИ XT1200) Пакети. Санки Се Продаваат Одделно. Чувајте снег, кашест снег, вода надвор од вашата санка. Земја На Потекло : Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.