0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Црвена Кап® Машка Работна Кошула Со Кратки Ракави Индустриски Ленти

Црвена Кап® Машка Работна Кошула Со Кратки Ракави Индустриски Ленти

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со оваа кошула, ќе се чувствувате доволно сигурни за да го водите вашиот тим и да ја завршите работата. Направен е од издржлива поплин ткаенина која се спротивставува и на брчките и на избледувањето на бојата. Ткаенината од поплин е исто така одлична за отстранување на потта и ослободување дамки при миење. Оваа кошула доаѓа со преден дел со седум копчиња и два големи џебови на градите со затворачи на копчиња. Тезгата со молив од левиот џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Индустриски перење пријателски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.