0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Штрајк Кралот Црвено Око Сенка 1 2oz Портокал Craw Хард Мамка Наведуваш

Штрајк Кралот Црвено Око Сенка 1 2oz Портокал Craw Хард Мамка Наведуваш

DEN 208.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Штрајкот Кралот Црвенооката Сенка е испробана и вистинска мамка без усни. Црвенооката сенка тврда мамка риболов мамка стана стандарден носител без усни мамка на турнејата бас Про. Со својата неверојатна акција и импресивна листа на карактеристики, како што се различни детални работни места во боја, премиум КУКИ ЗА ВМЦ, 3Д очи и бесплатни пловечки штракаат, ви дава најдобра акција и звук од која било мамка без усни на пазарот. Акцијата кога тоа слободен паѓа е страшно премногу! Одлична болка работни места. Премиум куки. 3д очи. Слободен пловечки штракаат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.