0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Метод Трка Г-Дин Мат Црна Тркало Одговара изберете: 2013-RAM МЕМОРИЈА 1500, 1994-DODGE RAM меморија 1500

Метод Трка Г-Дин Мат Црна Тркало Одговара изберете: 2013-RAM МЕМОРИЈА 1500, 1994-DODGE RAM меморија 1500

DEN 1216.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

МЕТОД ТРКАЧКИТЕ ТРКАЛА СЕ ПОСВЕТЕНИ ДА ВИ ГИ ДОНЕСАТ НАЈКВАЛИТЕТНИТЕ ПРОИЗВОДИ СО НАЈКОМПЛЕТНАТА ПОСТАВА НА ТЕРЕНСКИ ТРКАЛА ЗА КАМИОНИ, КАБРИОЛЕТ, РОБОТИ ЗА КАРПИ, КРАТОК КУРС, МИТИНГ И ХИВ, КАКО И УЛИЧНИ ТРКАЛА ЗА АПЛИКАЦИИ ЗА КАМИОНИ, ЏИПОВИ И ТЕРЕНЦИ. НИЕ СЕ ГОРДЕЕМЕ СО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА ОВИЕ ПРОИЗВОДИ НА НАШИТЕ КЛИЕНТИ СО БРЗА И ПРИЈАТЕЛСКА УСЛУГА НА КОЈА МОЖЕТЕ ДА СМЕТАТЕ. Метод Трка Тркала mr701 17x9 5x5, 5-12et 108mm мат црна тркало.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.