0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чесапик Кенли Таупе Полка Точки Позадина

Чесапик Кенли Таупе Полка Точки Позадина

DEN 127.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кенли Тауп Полка Точки Позадина Од Чесапик. Толку слатко ќе ве боли забот! Оваа позадина има пловна сина полка точка на база на розово-крем. Кенли Таупе Полка Точки Позадина е подготвен лесен ѕидови материјал. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со натпревар за паѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Кенли Таупе Полка Точки Позадина Отпечатени на претходно залепени лесно ѕидови материјал. Активирајте ја пастата со потопување позадина во вода. Еколошки супстрат. Создава дијагонална шема секвенца. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. Доаѓа на ролна долга 20,5 по 33 стапки. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.